O nas

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży podatków i rachunkowości gwarantuje naszym Klientom usługi świadczone na najwyższym poziomie. Podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem do Państwa problemów. Chcemy, aby nasi Klienci zajmowali się tylko przedmiotem swojej działalności gospodarczej, a sprawy szeroko pojętej księgowości pozostawili nam. Doradzimy i rozwiążemy je za Państwa.

Podstawową zasadą świadczonych przez nas usług jest wybór najkorzystniejszych rozwiązań podatkowych, form finansowania działalności gospodarczej oraz metod zarządzania przedsiębiorstwem. Bardzo ważna jest dla nas bliska współpraca z Klientem-a przede wszystkim zrozumienie Jego potrzeb.
Nieustannie śledzimy wszelkie zmiany podatkowe oraz odbywamy szkolenia w zakresie podatków i zarządzania. Posiadamy kwalifikacje do usługowego prowadzenia potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów Rzeczpospolitej Polskiej nr 67031/2014 i 66826/2014
Biuro Podatkowe TAX CONSULTING ponosi pełną odpowiedzialność za wykonaną przez siebie pracę. Posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności, co w pełni zabezpiecza naszych Klientów.

Obsługujemy kompleksowo duże, średnie i małe firmy o rożnych profilach działalności, także firmy z kapitałem zagranicznym. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta

Biuro Tax Consulting Sp.z o.o.